Narodil jsem se 6.7.1978 v Boskovicích. Dětství jsem prožil se svými rodiči a dvěma bratry, Tomášem a Liborem, v Blansku. Zde jsem jsem v letech 1984 až 1992 navštěvoval základní školu. Od roku 1992 do 1996 jsem studoval na střední průmyslové škole v Jedovnicích. Po jejím ukončení jsem byl přijat jako konstruktér do oddělení obráběcích strojů v ČKD Blansko a.s. V říjnu 1997 jsem nastoupil do základní vojenské služby se zařazením v Dukle Praha. Po ukončení vojenské služby jsem zůstal členem tohoto vojenského sportovního oddílu. Zároveň jsem začal pracovat u soukromé firmy Petra Soldoše "Pannonia", zabývající se dovozem drůbeže z Maďarska a její distribucí. Od 1. března 2001 jsem profesně zařazen do sportovního střediska Dukla Praha. V r. 2003 jsem se stal zaměstnancem české armády.

Po dobu mé školní docházky jsem navštěvoval dětský národopisný soubor Drahánek. S atletikou jsem začal až v době studií na střední škole, pod vedením trenérů Karla Stloukala a později pak Libora Konečného, v oddílu Metra Blansko nyní ASK. V roce 1996 jsem v rámci hostování závodil za oddíl Moravské Slavie Brno. V následujícím roce, tj. 1997, jsem nastoupil do vojenské služby v Dukle Praha, kde byl mým trenérem Rudolf Černý. V roce 2000 jsem přešel do tréninkové skupiny Dalibora Kupky, jenž je mým současným trenérem.

Za svůj dosavadní největší sportovní úspěch považuji páté místo v běhu na 200 m při Halovém mistrovství Evropy v lehké atletice ve Vídni v r. 2002.

Na kole v Blansku V kanceláři u prkna Mezi přáteli - blanenskými atlety Jeden z mých prvních trenérů Libor Konečný